Monografija "Babtai"

Žemėlapis

Babtų bendruomenė

GYVENTOJŲ DĖMESIUI !

Maisto produktai socialiai remtiniems asmenims bus dalijami nuo gruodžio 12 d. iki gruodžio 20 d. Babtų seniūnijos patalpose (garaže).

Laiku neatsiimti maisto produktai turi būti grąžinti ,,Maisto bankui“, todėl prašome nevėluoti.

Seniūnas

logo

 

 

 

Kauno rajono savivaldybės administracijos BABTŲ seniūnijos numatomų taisyti kelių eiliškumas

1

2

 

 

 

 

 

NTAKD 

 

Darnūs namai

 

 

 

 

Vandens plakatas 

 

 

 

Plakatas

 

 

 

PADOVANOKIM KNYGĄ VAIKAMS page 0001

 

 

 

 

Fiksavimas111112

 

 

 

Techninė apžiūra2019

 

Image result for energetikos ministerija

INFORMACIJA APIE PLANUOJAMĄ TEIKTI PARAMĄ INDIVIDUALIŲ NAMŲ SAVININKAMS

Įgyvendinant vieną iš svarbiausių Nacionalinės energetinės nepriklausomybės strategijos tikslų – užtikrinti subalansuotą ir tvarią atsinaujinančių išteklių plėtrą bei didinti energijos vartojimo efektyvumą, 2019 m. gegužės mėnesį Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūra planuoja skelbti kvietimus fiziniams asmenims gauti paramą neefektyvių biomasę naudojančių šildymo katilų keitimui į efektyvius biokuro katilus arba šilumos siurblius ir mažos iki 10 kW galios saulės elektrinių įrengimui.

Kilus klausimams prašome kreiptis Energetikos ministerijos specialistus:

dėl paramos kečiant biokuro katilus – Reda Lichadziauskienė, tel. (8 5) 203 4679 papild. 6, el. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.;
dėl paramos saulės elektrinėms – Sergej Garbar, tel. (8 5) 203 4667, 4, el. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ir Renata Ambrazevičienė, Tel. (8 5) 203 4679 papild. 8, el. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..">Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Daugiau informacijos rasite Energetikos ministerijos tinklalapiuose: http://enmin.lrv.lt/ ir https://www.apva.lt/

 

Fiksavimas11111